0
%30
Müminin Silahı Dua,  İmam Zehebi  İmam Zehebi Müminin Silahı Dua,  İmam Zehebi  İmam Zehebi Müminin Silahı Dua,  İmam Zehebi  İmam Zehebi Müminin Silahı Dua,  İmam Zehebi  İmam Zehebi Müminin Silahı Dua,  İmam Zehebi  İmam Zehebi Müminin Silahı Dua,  İmam Zehebi  İmam Zehebi Müminin Silahı Dua,  İmam Zehebi  İmam Zehebi Müminin Silahı Dua,  İmam Zehebi  İmam Zehebi Müminin Silahı Dua,  İmam Zehebi  İmam Zehebi

Müminin Silahı Dua

Liste Fiyatı : 30,00TL
İndirimli Fiyat : 21,00TL
Kazancınız : 9,00TL
%30
Temin süresi 3 gündür.
9786059283052
362958
Müminin Silahı Dua
Müminin Silahı Dua
Siyer Yayınları
21.00
- İmam Zehebî'ye ait olan "Müminin Silahı Dua" adlı eser alanında yazılmış kapsamlı bilgileri içerisinde bulunduran eserlerimizden biridir. Günlük hayatta duanın önem ve ehemmiyetine değinilen eserimizde bazı hal, mekan ve zamanda dua etmenin ayrıcalıkları da ele alınmıştır. Eser tercüme edilirken okuyucunun rahatlıkla istifade edebilmesi için sade ve akıcı bir dil de kullanılmıştır. - Eser toplamda 21 bölümden oluşmakta her bir bölüm ayrı başlık ve bablar altında toplanarak tercüme edilip okurlarımızın istifadesine sunulmuştur.
 • Açıklama
  • - İmam Zehebî'ye ait olan "Müminin Silahı Dua" adlı eser alanında yazılmış kapsamlı bilgileri içerisinde bulunduran eserlerimizden biridir. Günlük hayatta duanın önem ve ehemmiyetine değinilen eserimizde bazı hal, mekan ve zamanda dua etmenin ayrıcalıkları da ele alınmıştır. Eser tercüme edilirken okuyucunun rahatlıkla istifade edebilmesi için sade ve akıcı bir dil de kullanılmıştır. - Eser toplamda 21 bölümden oluşmakta her bir bölüm ayrı başlık ve bablar altında toplanarak tercüme edilip okurlarımızın istifadesine sunulmuştur.
   Stok Kodu
   :
   9786059283052
   Boyut
   :
   135-210
   Sayfa Sayısı
   :
   440
   Basım Yeri
   :
   İstanbul
   Baskı
   :
   1
   Basım Tarihi
   :
   2016-10
   Çeviren
   :
   Ersan Urcan
   Kapak Türü
   :
   Karton
   Kağıt Türü
   :
   2.Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat