0
%37
İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Cilt Kutu) %30 indirimli Nureddin Yıldız İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Cilt Kutu) %30 indirimli Nureddin Yıldız İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Cilt Kutu) %30 indirimli Nureddin Yıldız İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Cilt Kutu) %30 indirimli Nureddin Yıldız İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Cilt Kutu) %30 indirimli Nureddin Yıldız İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Cilt Kutu) %30 indirimli Nureddin Yıldız

İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Cilt Kutu)

Liste Fiyatı : 65,00TL
İndirimli Fiyat : 40,95TL
Kazancınız : 24,05TL
%37
Temin süresi 3 gündür.
9786056076565
362598
İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Cilt Kutu)
İşi Vaktinden Çok Olanlar (4 Cilt Kutu)
Tahlil Yayınları
40.95

İşi Vaktinden çok olan bu mübarek insanların tamamı sahabi değildir. Sadece bin yıllık geçmişten de söz etmiyoruz. Binlerce yıl öncesinden ses bırakanlar var. Kimi iki asır öncesinden ses veriyor. Kimi on dört asır öncesinden parıldıyor. Sekiz asır öncesinden de Salahaddin var.Allahın mülkünü, babalarından miras aldıkları köy ve kasabadan ibaret görmeyip, ibadet edebilecekleri her yeri vatanları görüp yollara düştüler. Hayatı, evlerinden ve iş yerlerinden oluşmuş görmeyip; ona insanlığı kuşatan bir anlayışla baktılar, düşündüler. İşi vaktinden çok olmak; hakkı üstün tutmak için gayret etmektir. Hayatın çilelerine karşı yılmadan sabırla mücadele edebilmektir. İnsan üzerine yatırım yapmak, nesil yetiştirmektir. İşi vaktinden çok olmak, kendin için yaşamamaktır.

 • Açıklama
  • İşi Vaktinden çok olan bu mübarek insanların tamamı sahabi değildir. Sadece bin yıllık geçmişten de söz etmiyoruz. Binlerce yıl öncesinden ses bırakanlar var. Kimi iki asır öncesinden ses veriyor. Kimi on dört asır öncesinden parıldıyor. Sekiz asır öncesinden de Salahaddin var.Allahın mülkünü, babalarından miras aldıkları köy ve kasabadan ibaret görmeyip, ibadet edebilecekleri her yeri vatanları görüp yollara düştüler. Hayatı, evlerinden ve iş yerlerinden oluşmuş görmeyip; ona insanlığı kuşatan bir anlayışla baktılar, düşündüler. İşi vaktinden çok olmak; hakkı üstün tutmak için gayret etmektir. Hayatın çilelerine karşı yılmadan sabırla mücadele edebilmektir. İnsan üzerine yatırım yapmak, nesil yetiştirmektir. İşi vaktinden çok olmak, kendin için yaşamamaktır.

   Stok Kodu
   :
   9786056076565
   Boyut
   :
   13x21
   Sayfa Sayısı
   :
   756
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   Kitap Kağıdı
   Dili
   :
   Türkçe
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
Kapat